KOLEJNY SUKCES ULAŃSKICH SZCZYPIORNISTÓW!🎉🎉

W dniach 12-14 maja 2023 r. zawodnicy i zawodniczki klasy sportowej i naszego klubu – UKS „SPRINT” uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Ciechanowie🤾🤾🤾

Doskonale zaprezentowały się dziewczynki z klas czwartych, prowadzone przez p. Renatę Niewęgłowską, zdobywając II miejsce🏆 w turnieju, w którym uczestniczyło dziewięć zespołów z 5 województw: pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego oraz zespół z Łotwy. Nasze zawodniczki pokonały kluby z: Warszawy, Gdańska, Olsztyna, Kępna, 2 zespoły z Ciechanowa i zespół z Łotwy z Prany😀Uległy jedynie zespołowi z Siedlec.
Na wyróżnienie zasługuje Zuzanna Milewska💪 która w całym turnieju rzuciła najwięcej bramek – 74 i została wybrana do najlepszej piątki turnieju
Brawo!👏👏👏
Chłopcy uplasowali się na 11 pozycji na 16 zespołów startujących w turnieju, zdobywając wiele doświadczeń na ciechanowskich parkietach💪👍