OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIECI / KL. VI /

Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie – Majoracie  uczestniczył  03 grudnia 2023r. w IV Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej  Dzieci w Siedlcach. W turnieju wystąpiło 8 drużyn  z trzech województw: mazowieckiego / MKS „Pogoń” Siedlce I, II,  UKS ”Niedźwiadek” Wegrów , UKS „Jutrzenka” Cegłów, MKS „Markovia” Marki / , podlaskiego / SPR Białystok  /  oraz  lubelskiego / MKS Lublin, UKS  „Sprint” Ulan-Majorat /  . Nasze zawodniczki w kategorii dzieci / rocznik 2011 / po raz kolejny godnie zaprezentowały Ulan-Majorat na arenie międzywojewódzkiej. Dostarczyły nam wiele emocji i powodów do radości zdobywając III miejsce w turnieju. Brązowa drużyna  „Sprintu” zagrała bardzo ambitnie występując jedynie w siedmiosobowym   składzie:   Gabriela Tomaszewska, Lena Chojnacka, Maja Jurkowska, Jagoda Próchniewicz, Katarzyna Roguska,  Barbara Lipińska, Zuzanna  Rozwadowska.  Zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale oraz puchar za osiągnięte miejsce.  Nagrodę dla najlepszej zawodniczki drużyny otrzymała Jagoda Próchniewicz. 

Wielkie brawa i gratulacje dla naszych zawodniczek !!!