ERASMUS +

W dniach 21.04-04.05 uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Mobilności do Grecji, tym razem w ramach przyznanej na najbliższe 5 lat Akredytacji w Sektorze Szkolnictwa programu Erasmus+.
Uczniowie realizowali program edukacyjny w szkole partnerskiej w Katerini, a w czasie weekendu mieli szansę uczestniczyć w programie kulturowym zwiedzając Meteory oraz wyspę Skiathos.
Praca w projekcie to ogromna szansa dla naszych uczniów aby rozwijać zdolności językowe, informatyczne oraz przyrodnicze.
Młodzież otwiera się również na to co inne, stają się bardziej tolerancyjni wobec obcych kultur oraz wyznań.
Za nami dwa tygodnie ciężkiej pracy, wspaniałej zabawy, odkrywania samych siebie. Dzięki temu, że program Erasmus+ jest w całości finansowany ze środków Unii Eurpejskiej szansę na udział w tym ogromnym przedsięwzięciu miał każdy z uczniów, bez względu na status materialny.